Balkan Paradise Orchestra

Spectacles à venir

  • Image

    25 Jan

    Circuit Folc 2019

    Salt (Ateneu Popular Coma Cros: El Teler, 22h)
  • Image

    06 Avr

    Sala El Sindicat

    Balsareny (22h)
  • Image

    07 Avr

    La Carxofada del Prat

    El Prat de Llobregat (16:30h)
  • Image

    25Mai

    Causound Boi

    Sant Boi de Llobregat
  • Image

    06 Juil

    Festival de Jazz de Montonvillers

    Amiens, França (Montonvillers)
  • Image

    12 Juil

    Festival Paupaterres

    Tàrrega
  • Image

    18 Juil

    Tingladu

    Vilanova i la Geltrú
  • Image

    31 Août

    Festa Major d'Avià

  • ARCHIVE

    23

    Set

    Festes de La Mercè “MAC Festival”

    Barcelona (Jardins del Palauet Albéniz, 20:30h)

    30

    Set

    Festa Fira Mediterrània

    Sant Fruitós de Bages (Món Sant Benet, 11:30h)

    06

    Oct

    Festa del Roser 2018

    Martorell (Pàrquing del Vapor, 22h)

    07

    Oct

    21a Fira Mediterrània

    Manresa (Plaça Crist Rei, 18:30h i Taverna Cervesa Guineu, 20:30h)

    11

    Oct

    10è Festival Esperanzah

    Prat del Llobregat (Parc Nou, 21:30h)

    12

    Oct

    Festa de la Cervesa

    Platja d'Aro (Plaça del Mil·lenari, 20:15h)

    18

    Oct

    Festival Internacional de Pallassos

    Cornellà (Mercat de Sant Ildefons, 10:30h)

    18

    Oct

    YAMsession 2018

    Santiago de Compostela (Gaias Cidade de Cultura, 21:30h)

    19

    Oct

    Festival Internacional de Pallassos

    Cornellà (Mercat del Centre, 18h)

    20

    Oct

    Festival Connexions + Hora de Joglar

    Barcelona (Sala 2 Apolo, 20:30)

    21

    Oct

    Festival Internacional de Pallassos

    Cornellà (Plaça de Catalunya, 19h)

    26

    Oct

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic Matas i Ramis, 11h i 17:30h)

    27

    Oct

    Teatre Amistat de Mollerussa

    Mollerussa (C/Ferrer i Busquets 90-92, 21h)

    28

    Oct

    Circuit Folc 2018

    Riudaura (Plaça dels Tiradors, 12h)

    31

    Oct

    FES-TA Bruixa 2018

    Sant Feliu Sasserra (22:45h)

    09

    Nov

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic Sant Martí, 20h)

    10

    Nov

    37ena Festa de la Ratafia

    Santa Coloma de Farners (18:30h)

    15

    Nov

    2018 L'ant del comerç i la cultura

    Born Comenrciants (Born, 18:30h)

    16

    Nov

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic Baró de Viver, 20h)

    17

    Nov

    Centre Cultural Santa Eulàlia

    Hospitalet

    17

    Nov

    El Bruc

    Barcelona (Sala Polivalent Can Casas, 22h)

    18

    Nov

    Festival Càntut 2018

    Cassà de la Selva(Plaça Petita, 19h)

    23

    Nov

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic Can Clariana, 20h)

    24

    Nov

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic Tomasa Cuevas, 20h)

    25

    Nov

    Teatre La Lliga

    Teatre La Lliga (Capellades, 13h)

    30

    Nov

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic La Sedeta, 21h)

    01

    Déc

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic La Farinera del Clot, 23h)

    03

    Déc

    Encesa dels llums de nadal

    Sant Cugat del Vallès (Sant Cugat del Vallès, 18h)

    12

    Déc

    BALKABARNA Festival Edición Invierno

    Barcelona (Sala Apolo)

    20

    Déc

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic Casinet Hostrafrancs, 20h)

    21

    Déc

    Celebración solsticio

    Madrid (Madrid Río - Puente de Toledo, 19:30h)

    30

    Déc

    Festivern

    Tavernes de la Valldigna, 00h

    31

    Déc

    Biocap

    Barcelona (Fira Barcelona - Av Gran Via, 19:30h)

Contact

bpo.barcelona@gmail.com

+34 638 18 78 16 (booking: Alba Ramírez)