Balkan Paradise Orchestra

Next events

  • Image

    25May

    Causound Boi

    Sant Boi de Llobregat
  • Image

    26May

    Miniøya Barnas Festival

    Oslo, Norway
  • Image

    31May

    Nau Bostik

    Barcelona, 21h
  • Image

    01June

    Jarana Festival

    Recinto Ferial de Pozoblanco 23h, Pozoblanco (Cordoba)
  • Image

    16June

    Festival de Pallasses - Circ Cric

    Sant Esteve de Palautordera
  • Image

    22June

    Düren Summer Brass

    Düren Badesee, Alemaya (17:15)
  • Image

    23June

    Revetllassu de Sant Joan

    Barcelona (Pg.Lluís Companys, Arc de triomf)
  • Image

    25June

    Massanassa

    Massanassa, Valencia
  • Image

    27June

    Clownia Festival

    Sant Joan de les Abadesses, 21:30
  • Image

    29-02June-July

    26th Istanbul Jazz Festival

    Istanbul, Turkey
  • Image

    06 July

    Festival de Jazz de Montonvillers

    Amiens, França (Montonvillers)
  • Image

    08 July

    Théâtre Le Palace

    Paris, França
  • Image

    12 July

    FESLLOC!

    Benlloc, Castelló
  • Image

    13 July

    Festival Paupaterres

    Tàrrega
  • Image

    18 July

    El Tingladu

    Vilanova i la Geltrú
  • Image

    19 July

    Festival Sota La Palmera

    Espai Jove La Palmera, Tarragona 22h
  • Image

    25 July

    Les Santes

    Mataró
  • Image

    01 Aug

    Festival Solfejant

    Pati de Can Trinxeria 22h, Cassà de la Selva
  • Image

    31 Aug

    Festa Major d'Avià

    Avià
  • Image

    14 Sep

    Teatre Kursaal

    Manresa
  • RECORD

    23

    Set

    Festes de La Mercè “MAC Festival”

    Barcelona (Jardins del Palauet Albéniz, 20:30h)

    30

    Set

    Festa Fira Mediterrània

    Sant Fruitós de Bages (Món Sant Benet, 11:30h)

    06

    Oct

    Festa del Roser 2018

    Martorell (Pàrquing del Vapor, 22h)

    07

    Oct

    21a Fira Mediterrània

    Manresa (Plaça Crist Rei, 18:30h i Taverna Cervesa Guineu, 20:30h)

    11

    Oct

    10è Festival Esperanzah

    Prat del Llobregat (Parc Nou, 21:30h)

    12

    Oct

    Festa de la Cervesa

    Platja d'Aro (Plaça del Mil·lenari, 20:15h)

    18

    Oct

    Festival Internacional de Pallassos

    Cornellà (Mercat de Sant Ildefons, 10:30h)

    18

    Oct

    YAMsession 2018

    Santiago de Compostela (Gaias Cidade de Cultura, 21:30h)

    19

    Oct

    Festival Internacional de Pallassos

    Cornellà (Mercat del Centre, 18h)

    20

    Oct

    Festival Connexions + Hora de Joglar

    Barcelona (Sala 2 Apolo, 20:30)

    21

    Oct

    Festival Internacional de Pallassos

    Cornellà (Plaça de Catalunya, 19h)

    26

    Oct

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic Matas i Ramis, 11h i 17:30h)

    27

    Oct

    Teatre Amistat de Mollerussa

    Mollerussa (C/Ferrer i Busquets 90-92, 21h)

    28

    Oct

    Circuit Folc 2018

    Riudaura (Plaça dels Tiradors, 12h)

    31

    Oct

    FES-TA Bruixa 2018

    Sant Feliu Sasserra (22:45h)

    09

    Nov

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic Sant Martí, 20h)

    10

    Nov

    37ena Festa de la Ratafia

    Santa Coloma de Farners (18:30h)

    15

    Nov

    2018 L'ant del comerç i la cultura

    Born Comenrciants (Born, 18:30h)

    16

    Nov

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic Baró de Viver, 20h)

    17

    Nov

    Centre Cultural Santa Eulàlia

    Hospitalet

    17

    Nov

    El Bruc

    Barcelona (Sala Polivalent Can Casas, 22h)

    18

    Nov

    Festival Càntut 2018

    Cassà de la Selva(Plaça Petita, 19h)

    23

    Nov

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic Can Clariana, 20h)

    24

    Nov

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic Tomasa Cuevas, 20h)

    25

    Nov

    Teatre La Lliga

    Teatre La Lliga (Capellades, 13h)

    30

    Nov

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic La Sedeta, 21h)

    01

    Dec

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic La Farinera del Clot, 23h)

    03

    Dec

    Encesa dels llums de nadal

    Sant Cugat del Vallès (Sant Cugat del Vallès, 18h)

    12

    Dec

    BALKABARNA Festival Edición Invierno

    Barcelona (Sala Apolo)

    20

    Dec

    Barcelona Districte Cultural

    Barcelona (Centre Cívic Casinet Hostrafrancs, 20h)

    21

    Dec

    Celebración solsticio

    Madrid (Madrid Río - Puente de Toledo, 19:30h)

    30

    Dec

    Festivern

    Tavernes de la Valldigna, 00h

    31

    Dec

    Biocap

    Barcelona (Fira Barcelona - Av Gran Via, 19:30h)

    25

    Jan

    Circuit Folc 2019

    Salt (Ateneu Popular Coma Cros: El Teler, 22h)

    09

    March

    Festa de Música per la Igualtat de Cornellà

    Cornellà de Llobregat (Plaça Europa, 19h)

    29

    March

    Festival Tradicionarius'19 (Concert CAT25)

    Centre Artesà Tradicionarius

    06

    Apr

    Sala El Sindicat

    Balsareny (20h)

    07

    Apr

    La Carxofada del Prat

    El Prat de Llobregat (16:00h)

    13

    Apr

    Festival Cruïlla (Col·laboració amb la Pegatina)

    Barcelona (Poble Espanyol, 21h)

    14

    Apr

    Sona Amer 2019

    Amer,(Casal Parroquial,19h)

    27

    Apr

    Festival Strenes

    Girona (plaça Catalunya, 20h)

    05

    May

    Festes de Maig

    Badalona(19:30)

    10

    May

    Festes de Sant Eudald

    Ripoll(Plaça de la Lira, 00h)

    17-19

    May

    Festival Maig di Gras

    Borriana, València

Contact

Dani Alba (booking)

+34 609 45 74 14

dani@sonde3.com

David Moya (press)

+34 699 01 00 86

david@sonde3.com

www.sonde3.com